Karta walk FAME MMA

Prezentujemy listę walk, które odbędą się na piątej edycji FEJM MMA w Hali Stulecia we Wrocławiu:

Lista walk, które odbędą się na najbliżej edycji gali zostanie opublikowana wraz z oficjalną zapowiedzią piątej edycji wydarzenia. Aktualne walki są jedynie przypuszczeniami i mogą, ale nie muszą się odbyć.

Kruszwil VS Mini Majk FEJM MMA 5

Lord Kruszwil VS Mini Majk
Mini majk wyzwał Lorda Kruszwila na walkę podczas ugiegłej edycji. Kruszwil, do którego zadzwonił Wojtek Gola z oktagonu wyraził swoje zdziwienie i przyjął wyzwanie rzucone przez swojego przeciwnika. Walka ta będzie bardzo kontrowersyjna ze względu wzrostu Mini Majka, który posiada zaledwie 130 centrymetrów wzrostu.

Rafonix VS Isamu FEJM MMA 5

Rafonix VS ISAMU
Walka ta miała odbyć się już na poprzedniej edycji, natomiast Rafonix poprzez problemy z prawem musiał ją odrzucić i rozwiązać swoje prywatne problemy. W trzeciej edycji do oktagonu z Isamu stanął natomiast DeeJayPallaside, który przegrał swój pojedynek. Rafonix zaliczył już swój debiut na drugiej edycji wydarzenia spektakularnie pokonująć Daniela Magicala, który złamał piszczel podczas pierwszych kilkunastu sekund walki w piewszej rundzie. Zdecydowanym faworytem w tej walke jest ISAMU, który ma lata doświadczenia w sztukach walki. Rafonix mimo to bardzo często ćwiczy i chce pokazać wszystkie swoje umiejętności w oktagonie!

Abstra (Czarek oraz Robert) VS Bracia Malczyńscy
Bracia Malczyńscy znani są w świecie youtube z serii "typowy dres", natomiast grupa Abstra od wielu lat tworzy filmy, które rozśmieszają publiczość. Z grupy abstra prawdopodobnie wystąpi Czarek Jóźwik oraz Robert Pasut. Pierwsza walka bliźniaków odbyła się na drugiej edycji gali i cieszyła się ogromną popularnością mimo, że nie wystąpiły w niej osoby popularne, znane z serwisów społecznościowych.

Tromba VS Marcin Dubiel FEJM MMA 5

Dubiel VS Tromba
Niespodziewane stracie dwóch popularnych youtuberów. Marcin Dubiel znany przede wszystkim ze swoich pranków, a Tromba jest kojarzony z filmów Friza, ale posiada też swój kanał który ma już ponad 800 tysięcy subskrypcji.

Na stronie FAMELIVE.PL NIE pojawi się transmisja z gali FAME MMA 20. Nie udostępnimy możliwości oglądania gali w żaden nielegalny sposób.

Kontakt: kontakt@famelive.pl