Ile i na czym zarabia federacja FAME MMA?

Wejdź na stronę główną!
Wielu z nas dostrzegło ogromny sukces tejże organizacji na Polskim rynku, a wraz z nim wielkie pieniądze! Ile zatem zarabia FAME MMA? Na czym zarabiają? Komu płacą? Jeśli chcecie się dowiedzieć takich informacji to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca!

PPV

Pierwszy i chyba najbardziej dochodowy sposób na zarobek dla FAME MMA, czyli sprzedaż PPV (Pay Per View, z ang. płacisz za to co oglądasz), czyli sprzedaż dostępu do internetowego odtwarzacza pozwalającego oglądać galę online. Aktualnie koszt za jedną licencję oscyluje w okolicach 20zł w zależności od metody płatności. Jeśli jednak klient zakupi taką licencję z reflinka influencera to ostateczny zarobek z jednej licencji trzeba zmiejszyć o % w zamian za reklamę. Od kwoty 20zł trzeba także odjąć prowizję dla operatora płatności. W PPV warto również wliczyć sprzedaż licencji komercyjnych do lokali, klubów i pubów, ich ceny wynoszą od 360zł do 1000zł.

Bilety

Drugim sposobem, na któym zarabia FAME MMA jest sprzedaż biletów na galę. Co edycje hale się powiększają, co oznacza więcej dostępnych miejsc i więcej sprzedanych biletów, a ich ceny zaczynają się już od 70zł do nawet 800zł za miejsca przy oktagonie na płycie hali. Bilety VIP umożliwiają również wcześniejsze wejście na halę, korzystanie z ceteringu, czy też bezpłatnego wstępu na oficjalne after party po gali.

Sponsorzy

Na pierwszej gali było ich tylko kilka, wraz z kolejnymi edycjami wielkie firmy nabrały zaufania dla organizatorów tego wydarzenia i coraz to większe firmy zaczęły sponsorować galę. Jednak od samego początku sponsorem jest m.in LVBET, czyli oficjalny, legalny Polski bukmacher, który jako jedyny wystawia kursy na ten event.

Ile zatem zarabia FAME MMA?

Wg. sprawozdań finansowych organizacji z poznania, czyli FAME MMA w 2018 roku wygenerowało aż 3,6mln zł przychodzów, z czego około pół miliona to zysk netto. W 2018 roku FAME MMA zorganizowało tylko dwie edycje gali, zatem jakich kwot możemy się spodziewać w 2019 w, którym odbyły się trzy edycje z dużo większą widownią i większą ilością sponsorów?

Na stronie FAMELIVE.PL NIE pojawi się transmisja z gali FAME MMA 20. Nie udostępnimy możliwości oglądania gali w żaden nielegalny sposób.

Kontakt: kontakt@famelive.pl