Jak oglądać FAME MMA 9 za darmo bez płacenia?

Powróć na stronę główną!
Wielu z nas szuka informacji na temat możliwości oglądania gali FAME MMA za darmo, bez płacenia i wspierania Polskiej organizacji. Czy jest to możliwe? Czy jest to legalne?

Na 4 edycji wydarzenia, sponsor czyli firma GAMEHAG udostępiła możliwość oglądania gali za darmo - wystarczyło zagrać w kilka gier i pozbierać punkty, a następnie wymienić je na nagrodę, czyli w tym przypadku kod aktywujący oficjalną i oryginalną licencję na galę FAME MMA. Czy jest to możliwe na kolejnych edycjach?

Aktualnie nie, gdyż firma z tego zrezygnowała. Czy istnieją inne legalne sposoby na oglądanie gali FAME MMA za darmo? Niestety nie. Pamiętaj, że każdy zakup PPV wspiera Polską organizację i gwarantuje jej dalszy rozwój. Nie szukaj restreamów i kup PPV z oficjalnej strony famemma.tv. Kosztuje ono około 20zł (w zależności od wybranej metody płatności). Pamiętaj, że zawsze możesz zaprosić do siebie znajomych i w kilka osób kupić jedną licencję, przez co wydasz mniej piniędzy :)

Na stronie FAMELIVE.PL NIE pojawi się transmisja z gali FAME MMA 20. Nie udostępnimy możliwości oglądania gali w żaden nielegalny sposób.

Kontakt: kontakt@famelive.pl